«Циганков – гравець рівня Барси»: фанати Жирони обожнюють українського вінгера після гри з Хетафе

Переглядів 14353
Євген Чепур Євген Чепур
4 голоси
Віктор Циганков. Фото: Жирона
Шанувальники Жирони прокоментували гру Віктора Циганкова у твіттері проти Хетафе (2:3) у виїзному поєдинку 24 туру чемпіонату Іспанії.

Віктор Циганков відіграв усі 90 хвилин у матчі Жирони з Хетафе. За рахунку 3:0 на користь господарів поля українець зміг відзначитись асистом на Валентина Кастельяноса. На 54-й хвилині зустрічі 25-річний вінгер знайшов пасом партнера у штрафному майданчику і той вразив ціль.

Уболівальники Жирони у твіттері залишили позитивні відгуки про гру українського вінгера.

andriolo: «Циганков гарний у Ла Лізі!»

Johnny Silver: «У наступному сезоні Циганков у Ман Сіті?»

patricksimaa: «Як же хорош Циганков! Це гравець рівня Барси!»

badmany: «Циганков перевертає гру»

Chels: «Тим часом Циганков продовжує відзначитись у матчах»

Reco: «Дует Циганков-Катсельянос сьогодні був дуже добрим. Їм потрібна сильніша команда»

Циганков після п'яти матчів у складі Жирони має на своєму рахунку один гол та три результативні передачі. Його команда після 24 зіграних поєдинків посідає 11-е місце у турнірній таблиці Ла Ліги.