«Ракіцький може витіснити Матвієнка з основи Шахтаря»: Ващук поділився думкою про центрбеків «гірників»

Переглядів 139454
Андрій Каплун Андрій Каплун
4 голоси
«Ракіцький може витіснити Матвієнка з основи Шахтаря»: Ващук поділився думкою про центрбеків «гірників»
Владислав Ващук. Фото: Google
Легендарний захисник київського Динамо Владислав Ващук поділився думкою про центр оборони донецького Шахтаря в ексклюзивному інтерв'ю «УФ».

Центральний захисник Шахтаря та національної збірної України Микола Матвієнко у зимове трансферне вікно міг перейти до англійського Брайтона, який очолює екс-тренер «гірників» Роберто Де Дзербі.

Проте центрбек залишився у донецькій команді та взяв участь у матчах 1/16 фіналу Ліги Європи проти французького Ренна. Невпевнена гра Матвієнка та його помилка в епізоді з другим пропущеним голом у матчі-відповіді могла коштувати Шахтарю місця в наступній стадії єврокубка.

Легендарний центрбек київського Динамо Владислав Ващук розібрав гру Матвієнка та поділився думкою про подальші перспективи його особисто та захисту “гірників” в цілому в ексклюзивному інтерв'ю сайту «Український футбол».

«Можливо, у матчі-відповіді з Ренном далася взнаки втома Матвієнка»

- У чому причина невпевненої гри Матвієнка у матчі-відповіді з Ренном?

– Мені важко сказати. Я не знаю, як він готувався до цього матчу, яка там ситуація всередині колективу. Так, помилки бувають у всіх. Але, щоб зрозуміти їхню причину, треба бути всередині команди. Можливо, далася взнаки втома наприкінці матчу. Можливо, був складний переїзд.

- Матвієнко гідний перейти в англійський Брайтон?

- Англійські клуби завжди ретельно підходять до питань трансферів. Вони стежать не за одним матчем, а впродовж тривалого часу. У великих клубах аналітичний відділ – це десять і більше людей. Вони стежать за гравцем, його рівнем браку у передачах, гри у відборі, виконання функцій в обороні. Враховується багато факторів.

«Відхід Кривцова із Шахтаря може вплинути на Матвієнка лише позитивно»

– Відхід досвідченого центрбека Сергія Кривцова із Шахтаря може вплинути на Матвієнка?

– У негативному плані не вплине, лише у позитивному. Матвієнко вже давно почувається лідером Шахтаря. З відходом Кривцова на Матвієнка лягає ще більша відповідальність. Наскільки він зможе витримати цей вантаж – залежить лише від нього.

– Ярослав Ракіцький, який повернувся до Шахтаря, може витіснити Матвієнка зі стартового складу команди?

– Матвієнко – молодший футболіст. Але Ракіцький може витіснити його на якийсь час. Ярослав має мінімальний брак у передачах, він досвідчений захисник. Матвієнко може мати невеликий спад, тому все можливо.