Циганков приніс Динамо перемогу над Вересом: кияни наблизились до Шахтаря на відстань одного очка

Переглядів 2678
Євген Чепур Євген Чепур
Віктор Циганков. Фото: Динамо
У матчі 14-го туру української Прем'єр-ліги Верес зустрічався із Динамо. Поєдинок пройшов у Києві на стадіоні «Динамо імені Валерія Лобановського» і завершився перемогою біло-синіх з рахунком 1:0.

Матч розпочався під сильним дощем, який вплинув на гру команд у першому таймі. На 27-ій хвилині біло-сині відкрили рахунок. Циганков у своєму стилі ідеально поклав м'яч у дальній кут метрів з 20-ти.

На 62-й хвилині Верес вперше мав чудовий шанс зрівняти рахунок. Дахновський метрів з 10-ти запустив м'яч вище воріт.

Наприкінці поєдинку голкіпер Вереса Когут помилився та м'яч перехопив Бесєдін. Гравець киян став перекидати – перекинув і воротаря, і ворота. Фінальний свисток приніс Динамо мінімальну перемогу.

Команда Мірчі Луческу посідає четверте місце у турнірній таблиці УПЛ, набравши 26 очок. Верес залишився на сьомому рядку, маючи у своєму активі 17 очок.