Циганков заробив пенальті в матчі з Сельтою: відео голу та порушення на українці

Переглядів 1194
Максим Недавній Максим Недавній
Віктор Циганков. Фото: ФК Жирона
Жирона завдяки вінгеру збірної України Віктору Циганкову зуміла здобути нічийний результат у матчі 36-го туру іспанської Ла Ліги з Сельтою (1:1).

Віктор Циганков вкотре вийшов в основі Жирони, цього разу на матч 36-го туру чемпіонату Іспанії проти Сельти.

На 42 хвилині матчу завдяки голу Керлеса Переса Сельта вийшла вперед.

Після перерви Жирона посилила тиск на ворота Сельти і вже на 56-й хвилині матчу Циганков прориваючись до воріт суперника, був з порушенням зупинений в карному майданчику Сельти, за що арбітр одразу призначив 11-метровий удар.

Відео заробленого пенальті Циганковим можна переглянути в телеграм-каналі FanDay

Після пробиття пенальті Крістіаном Стуані, голкіпер Сельти Іван Вільяр парирував удар, але переглянувши ВАР арбітр матчу дав вказівку перебити пенальті, оскільки гравці Сельти вбігли в штрафний майданчик до удару.

З другої спроби Стуані був точним, зробивши рахунок 1:1.

До фінального свистка команди обмінялися кількома небезпечними моментами, але змінити рахунок на табло їм не вдалося.

У наступному турі Жирона вдома прийматиме Бетіс 28 травня, а Сельта на виїзді цього ж дня зіграє з Кадісом.