Далі без бронзового призера минулого Мундіалю: збірна Хорватії залишила Бельгію за бортом ЧС-2022

Переглядів 305
Сьогодні, 1 грудня, у матчі третього туру групового етапу чемпіонату світу-2022 збірна Хорватії зустрічалася із командою Бельгії. Поєдинок завершився внічию з рахунком 0:0.

Збірній Бельгії необхідно було обігравати команду Хорватії, щоб вийти із групи до 1/8 фіналу.

У першому таймі команди не створили велику кількість моментів. До перерви суперника не завдали жодного удару у площину на двох.

У другому таймі команди мали більше моментів, щоб забити м'яч, але захисники та воротарі діяли безпомилково.

На останніх хвилинах поєдинку нападник бельгійців Ромелу Лукаку мав чудовий шанс принести своїй команді перемогу, але удар із двох метрів вийшов слабким і воротар без проблем забрав м'яч.

Збірна Хорватії набрала п'ять очок і вийшла до плей-офф чемпіонату світу з другого місця у групі. Суперник хорватів визначиться за підсумками вечірніх матчів групи Е.

Бельгія набрала чотири залікові пункти, посіла третє місце у квартеті та завершила виступи на Мундіалі в Катарі.