Дебют динамівця за данський клуб: легіонер з’явився на полі, але його команда втратила перемогу

Переглядів 1813
Міккель Дуелунд. Фото: ФК Динамо
Міккель Дуелунд дебютував за данський клуб Орхус. 25-річний лівий вінгер, права на якого належать Динамо, вийшов на заміну у другому таймі поєдинку проти Сількеборга.

Данський вінгер Міккель Дуелунд провів перший матч за Орхус. Футболіст з'явився на полі на 66-й хвилині поєдинку за рахунку 1:0 на користь його команди.

Проте Орхус не зміг утримати позитивного результату. На 90+1 хвилині гості зрівняли рахунок. Сам Дуелунд у цій грі заробив жовту картку.

Нагадаємо, що Дуелунд приєднався до Динамо з Мітьюлланда у січні 2018 року за чотири мільйони євро. Починаючи з кампанії 2021/2022, він провів півтора сезони в оренді в нідерландському Неймегені, а в січні цього року приєднався до Орхусу.

Його орендна угода з данським клубом закінчується 30 червня 2023 року, як і контракт із Динамо.

Загалом у складі киян він провів 26 матчів, у яких забив три голи та віддав одну результативну передачу. Трансфермаркт оцінює футболіста у 700 тисяч євро.