ПСЖ помстився Марселю за виліт з Кубка Франції: Мессі та Мбаппе декласували команду Малиновського

Переглядів 5122
Руслан Малиновський. Фото: ФК Марсель
Марсель в центральному матчі 25-го туру Ліги 1 проти ПСЖ зазнав розгромної поразки від чинного чемпіона Франції на власному полі з рахунком 0:3.

Марсель розраховував повторити успіх кубкової дуелі з ПСЖ, але помилки в обороні, які допускали провансальці, стали справжніми подарунками для Кіліана Мбаппе та Лео Мессі.

У першому таймі Мбаппе та Мессі забезпечили ПСЖ комфортну перевагу до перерви у два м'ячі, а в другому таймі Лео асистував сьомому номеру ПСЖ, який встановив остаточний рахунок в зустрічі – 3:0.

Український хавбек Марселя Руслан Малиновський вийшов у стартовому складі та провів на полі 81 хвилину ігрового часу. Для півзахисника збірної України сьогоднішній матч став десятим у складі ОМ.

ПСЖ (60 очок) завдяки перемозі над Олімпіком збільшив відрив від команди Ігора Тудора до восьми очок. 1 березня Марсель чекає кубковий поєдинок проти Аннесі з другого дивізіону.