Дебютний гол не допоміг: Мудрик отримав найгіршу оцінку серед гравців Челсі за гру проти Фулгема

Переглядів 6922
Михайло Мудрик. Фото: Getty Images
Вінгер Челсі та збірної України Михайло Мудрик дізнався оцінки від аналітиків за свій перформанс у вчорашньому поєдинку сьомого туру АПЛ проти Фулгема (2:0).

Вчора Михайло Мудрик забив дебютний гол за Челсі у заключному матчі сьомого туру АПЛ проти Фулгема (2:0). По перерві нашого земляка на полі замінив Іан Матсен.

Для першого голу за Челсі Мудрику знадобилося провести на полі загалом 2 тисячі 454 хвилин ігрового часу в офіційних поєдинках (не враховуючи додатковий час).

Аналітики WhoScored оцінили перформанс Мудрика найнижчим балом серед футболістів Челсі (6,4 бала).  Sofascore – у 7,3 (п'ятий показник).

• 22-річний Мудрик цього сезону відіграв за Челсі сім матчів, в яких відзначився одним голом.
  • Лондонська команда посідає 11-е місце в турнірній таблиці чемпіонату Англії, маючи вісім очок у семи іграх.
  • 7 жовтня Челсі в рамках восьмого туру АПЛ зіграє проти Бернлі (17:00).