Дебютний гол Зінченка за Арсенал: українець зрівняв рахунок в матчі з Астон Віллою

Переглядів 4665
Олександр Зінченко. Фото: ФК Арсенал
Олександр Зінченко забив свій дебютний гол в АПЛ у виїзному матчі лондонського Арсеналу проти Астон Вілли (2:2) у рамках 24-го туру Прем'єр-ліги.

Зінченко, для якого матч розпочався з результативної помилки, на 61-й хвилині підключився до атаки Арсеналу і потужним ударом оформив свій дебютний гол не лише в АПЛ, а й у футболці Арсеналу.

Відео дебютного голу Зінченка за Арсенал можна переглянути в Telegram-каналі FanDay.net

Після 69-ї хвилини рахунок у поєдинку Астон Вілла – Арсенал 2:2. У першому таймі гол у складі лондонців провів Букайо Сака.

Зінченко цього літа перейшов до Арсеналу з Манчестер Сіті за 35 млн євро. Його контракт розрахований до літа 2026 року. Цього сезону він уже взяв участь у 21 матчі, на його рахунку один гол плюс результативна передача.