Динамо перемогло Шкендію завдяки голу Лонвейка: землетрус не завадив провести гру

Переглядів 460
Євген Чепур Євген Чепур
Джастін Лондейк. Фото: Динамо
Товариський матч між Динамо та північномакедонською Шкендією відбувся сьогодні в рамках зборів команди Мірчі Луческу у Туреччині та завершився перемогою киян (1:0).

Динамо обіграло Шкендію з Північної Македонії у контрольному матчі, який відбувся сьогодні в рамках навчально-тренувальних зборів киян у турецькій Анталії (1:0).

Єдиний м'яч у поєдинку на останній хвилині першого тайму забив нідерландський півзахисник «біло-синіх» Джастін Лонвейк, який скористався передачею Дениса Гармаша.

Нагадаємо, що сьогодні у Туреччині сталася серія землетрусів. Загинуло більше 1400 чоловік.

Шкендія посідає третє місце в чемпіонаті Північної Македонії після 16 турів з відставанням від стружки Лідера в дев'ять очок при одному матчі в запасі.

Динамо під керівництвом Мірчі Луческу провело 15 матчів, набрало 30 очок і посідає третє місце у турнірній таблиці української Прем'єр-ліги. Старт другого кола заплановано на перші вихідні березня.