Динамо розгромило чемпіонів Кіпру: відео голів капітана та легіонера – Ярмоленка не було навіть у заявці

Переглядів 1809
Динамо – Аріс. Фото: Динамо
Динамо продовжує підготовку до нового сезону на навчально-тренувальних зборах у Австрії. Кияни зіграли проти кіпрського Арісу і виграли матч із рахунком 4:0.

Динамо обіграло кіпрський Аріс в контрольному матчі в рамках передсезонної підготовки із рахунком 4:0 без участі Андрія Ярмоленка, який не потрапив до заявки на цю гру.

Кияни вийшли вперед на 42-й хвилині гри після результативного удару капітану команди Сергія Сидорчука. Вже у таймі другому Динамо продовжило забивати: на 48-й хвилині Беніто точним ударом в дев'ятку подвоїв перевагу своєї команди.

Фінальний рахунок матчу встановився після голів Назара Волошина на 88-й та 91-й хвилинах.