Динамо розгромило Рух завдяки дублю Буяльського: матч було перервано через тривогу

Переглядів 1793
Євген Чепур Євген Чепур
Динамо радіє голу у ворота Руха. Фото: УАФ
Київське Динамо у матчі шостого туру чемпіонату України обіграло львівський Рух з рахунком 3:0. Віталій Буяльський записав на свій рахунок два голи, Денис Бойко травмувася, а гри прервали через тривогу.

У матчі шостого туру чемпіонату України на «Арені Львів» місцевий Рух зустрічався з київським Динамо.

Кияни невдало розпочали нинішню першість УПЛ та зуміли здобути у чотирьох матчах лише шість очок, а Рух після п’яти ігор набрав чотири бали.

У першому таймі Динамо постійно намагалось створювати тиск на ворота львівського колективу. У Руха активність попереду здійснював Таллес.

Під занавіс першої половини гри Динамо домоглося свого. Паньків прервав передачу Вівчаренко, але Буяльський зумів добити м’яч у сітку воріт Руха.

Зауважимо, що у другому таймі у Динамо не зміг продовжити гру Бойко. Замість нього на полі з’явився Нещерет.

На 60-й хвилині Буяльський пробив після відскоку на подвоїв перевагу своєї команди у сьогоднішньому матчі.

На 80-й хвилині у Львові пролунала тривога та поєдинок зупинили. Тільки гру відновили, як Динамо довело рахунок до розгромного.  Гармаш перевів вкидання ауту з лівого флангу до штрафного далі на Тимчика, а той потужно пробив злету.

Фінальний свисток зафіксував перемогу Динамо над Рухом з рахунком 3:0.

Наступний матч у чемпіонаті України Динамо проведе 16 жовтня проти Шахтаря, а Рух того ж дня поміряється силами з Дніпром-1.