Дніпро-1 мінімально обіграв Верес: команда Кучера вийшла на перше місце у турнірній таблиці УПЛ

Переглядів 398
У суботу, 18 березня, у матчі 18 туру української Прем'єр-ліги рівненський Верес на своєму стадіоні приймав Дніпро-1. Зустріч завершилася мінімальною перемогою гостей з рахунком 1:0.
  • Верес не перемагає в УПЛ впродовж семи матчів: нічия та 6 поразок.
  • Гостьова гольова серія Дніпра-1 в УПЛ триває 12 матчів – 25 м'ячів.
  • Юрій Вірт на чолі різних клубів може зазнав 20-ї поразки в УПЛ.
  • Новачок Дніпра-1 Євгеній Пасіч в першій частині чемпіонату виступав саме за Верес.

Дніпро-1 вийшов уперед на 10-й хвилині матчу. Піхальонок перехопив м'яч і віддав його на Бланко, той повернув від лицьової назад Піхальонку і він з лінії штрафного майданчика пробив точно у правий кут.

Другий тайм розпочався з двох небезпечних моментів від Вереса, але спочатку Шарай пробив повз, а трохи згодом Геннадій Пасіч.

На 79-й хвилині Шестаков виходив наодинці з голкіпером Дніпра-1, але Рибак ногою зумів відбити удар футболіста Вереса. За п'ять хвилин до кінця поєдинку порівнювати рахунок міг Близниченко, але його удар у дотик з лінії штрафного майданчика потяг Рибак.

Фінальний свисток арбітра зафіксував мінімальну перемогу гостей. Вона дозволила Дніпру-1 обійти Шахтар у турнірній таблиці та вийти на перше місце, але донецький клуб має ще гру в запасі.