Дніпро-1 знищив Металіст завдяки хет-трику Пеглоу: дніпровська команда здобула третю перемогу поспіль

Переглядів 4918
У середу, третього травня, у поєдинку 24-го туру української Прем'єр-ліги Дніпро-1 в Ужгороді приймав харківський Металіст. Матч завершився впевненою перемогою дніпровської команди з рахунком 4:0.
  • Безнічийна серія Дніпра-1 триває вісім матчів: шість перемог та дві поразки.
  • Безвиграшний клубний рекордний серіал Металіста триває в УПЛ 17 поєдинків: шість нічиїх та 11 поразок.
  • Металіст при Періці Огнєновічу ще не перемагав в УПЛ – в дев’яти іграх: три нічиї та шість поразок.
  • Новачки Дніпра-1 Олександр Каплієнко, В’ячеслав Танковський та Євген Підлепенець у першій частині чемпіонату виступали саме за Металіст.

Дніпро-1 вирішив долю матчу у першому таймі. Команда Олександра Кучера забила три м'ячі протягом десяти хвилин.

На 33-й хвилині рахунок відкрив Пеглоу, а за сім хвилин він же оформив дубль. На 43-й хвилині третій м'яч у ворота Металіста відправив Гуцуляк, скориставшись передачею Пеглоу.

У другому таймі Дніпро-1 забив ще два м'ячі. На 76-й хвилині відзначився Підлепенець, а у компенсований час хет-трик оформив Пеглоу.

Дніпро-1 провів 23 матчі, набрав 54 очки та посідає друге місце в українській Прем'єр-лізі. Металіст зіграв на один поєдинок більше, має в активі 19 залікових пунктів і розташовується на 15-му рядку в турнірній таблиці.

У наступному турі УПЛ Дніпро-1 зіграє 7 травня на виїзді з одеським Чорноморцем, а Металіст того ж дня прийме ФК Львів.