Довбику не сподобається: реакція головного тренера Жирони на розгромну перемогу

Переглядів 6334
Артем Довбик. Фото: Жирона
Жирона у другому турі Ла Ліги розгромила Хетафе із рахунком 3:0. Головний тренер каталонців Мічел похвалив конкурента Артема Довбика, який зробив дубль.

У неділю, 20 серпня, Жирона на своєму полі розгромила Хетафе із рахунком 3:0 у матчі другого туру Ла Ліги.

Капітан команди Віктора Циганкова та Артема Довбика, уругвайський форвард Крістіан Стуані оформив дубль.

Головний тренер каталонців Мічел прокоментував такий перформанс Стуані зазначивши, що він дає команді більше за інших.

«Він не повинен втомлюватися дарувати нам такі моменти, як сьогодні (20 серпня). Найдосвідченіші гравці приносять найбільше користі, а Стуані викладається на 200%».

Також тренер зазначив, що команда повинна покращуватися, щоб і надалі здобувати потрібний результат.

«Ми повинні продовжувати вдосконалюватися, тому що суперник у деяких аспектах перевершив нас. В інші дні ми не матимемо такої ефективності, тому повинні генерувати набагато більше.

Я щасливий, але я бачу, що є речі, які потрібно покращити, і ми повинні бути вимогливими», – приводить слова спеціаліста видання Estadio Deportivo.

• Зазначимо, що Хетафе є одним з найулюбленіших суперників для Стуані – він забив у ворота мадридців вже дев'ять голів за період своїх виступів у Ла Лізі.
  • Довбик, який є конкурентом уругвайця по позиції, вийшов на поле у другому, проте результативними діями не відзначився.
  • Циганков провів усі 90 хвилин, але також не зміг зробити асист або забити гол.
  • Після двох матчів Жирона перебуває на третій сходинці у Ла Лізі, маючи на своєму рахунку чотири бали.
  • Наступну гру каталонці проведуть у суботу, 26 серпня, на виїзді проти Севільї. Початок о 22:30.