«Ми чекаємо молодого іноземця»: Фрідман розказав, кого Дніпро-1 розглядає на посаду нового головного тренера

Переглядів 99948
Олександр Петров Олександр Петров
7 голосів
«Ми чекаємо молодого іноземця»: Фрідман розказав, кого Дніпро-1 розглядає на посаду нового головного тренера
В’ячеслав Фрідман. Фото: Google
Комерційний директор Дніпра-1 В’ячеслав Фрідман розповів, як Дніпро-1 після відставки Олександра Кучера буде готуватися до матчів Ліги конференцій та хто займе вакантне місце наставника.

В’ячеслав Фрідман у коментарі «Українському футболу» розповів про те, хто повезе українську команду на матч зі Спартаком з Трнави у єврокубковому матчі після неочікуваної відставки Кучера.   

«Швидше за все, Валерій Городов. Думаю, буде він. Він має ліцензію. Це для того, щоб не запрошувати на кілька днів до команди, якогось фахівця збоку. Поки що у нас така думка. Це на ранок сьогодні. До вечора ситуація може бути іншою. Може щось інше вигадати».

Фрідман описав наступного тренера Дніпра-1, але не назвав  прізвища. 

«Ми чекаємо на молодого іноземця. Не говоритиму з якої він країни. Почекаймо», — заявив Фрідман для «Укрїнського футболу».

  • На найближчий поєдинок проти словацького Спартака (24 серпня) у плей-оф раунді кваліфікації Ліги конференцій Дніпро-1 готуватиме новий тренер.
  • Кучер очолив Дніпро-1 у сезоні 2022/23 після того, як команду залишив Ігор Йовічевич.
  • Під його керівництвом Дніпро-1 провів 46 матчів, у 25 із них він святкував перемогу, дев'ять зіграв унічию і 13 програв.
  • Контракт фахівця з дніпровським клубом був розрахований до літа 2024 року.