Дубль за вісім хвилин: вихованець Динамо яскраво дебютував в Індії

Переглядів 2852
Іван Калюжний. Фото: ФК Керала Бластерс
У матчі першого туру чемпіонату Індії Керала Бластерс на своєму стадіоні обіграв Іст Бенгал з рахунком 3:1. Героєм поєдинку став українець Іван Калюжний.

Півзахисник господарів вийшов на заміну на 79-й хвилині за рахунку 1:0 на користь Керали Бластерс. Лише українець з'явився на полі, як команди одразу почали забивати.

Спочатку Калюжний подвоїв перевагу своєї команди. Алекс один м'яч відіграв, проте український хавбек на 89-й хвилині добив суперника - 3:1.

24-річний Калюжний є вихованцем київського Динамо та харківського Металіста, проте за ці клуби Іван так і не дебютував.

За першу частину минулого сезону хавбек провів у складі Олександрії 17 матчів та забив два голи, після чого перейшов на правах оренди до ісландського Кефлавіка.

Калюжний також має досвід виступів за Металіст 1925 та Рух.

Орендна угода гравця Олександрії Калюжного з індійським клубом Керала Бластерс розрахована на один рік.

Керала Бластерс минулий сезон закінчив на четвертому місці в турнірній таблиці індійської Суперліги, поступившись лідеру Джамшедпур дев'ять очок.