Два вилучення і дубль ексхавбека Шахтаря: Полісся Калитвинцева здобуло впевнену перемогу в першому матчі в УПЛ

Переглядів 1595
4 голоси
Бені Макуана. Фото: ФК Полісся
Новачок УПЛ Полісся у першому турі нового сезону обіграв Верес із рахунком 2:0 завдяки голам Бені Макуану та Пилипа Будківського. Це був дебютний матч в історії житомирян у Прем'єр-лізі.

Полісся успішно дебютувало в український Прем'єр-лізі завдяки перемозі на Вересом із рахунком 2:0.

Гра почалась з того, що новачок житомирської команди Бені Макуана реалізував вихід віч-на-віч з голкіпером суперника Євгеном Пастом вже на другій хвилині гри. Асистував конголезцю В'ячеслав Танковський.

Після цього Полісся зберігало контроль над ходом матчу, а вже на 39-й хвилині після подачі ексхавбека Шахтаря Танковського з кутового Пилип Будківський головою переправив м'яч у ворота – так рахунок став 2:0.

На 57-й хвилині гри захисник житомирян Андрій Гітченко залишив команду Юрія Калитвинцева вменшості після фолу останньої надії та прямої червоної картки.

Проте в кінці зустрічі у складі Вереса теж сталося вилучення, через що матч команди догравали у рівних складах. Лівий захисник Денис Балан отримав другу жовту картку за симуляцію на 87-й хвилині.

Після цієї перемоги Полісся як мінімум до суботи 29 липня буде посідати першу сходинку у чемпіонаті України.

• У першому матчі УПЛ нового сезону Оболонь та Колос зіграли внічию 0:0.
  • Верес наступну гру проведе другого серпня проти Шахтаря. Початок запланований на 16:00.
  • Полісся у другому турі УПЛ зіграє з Дніпром-1 шостого серпня о 14:00.
  • Півзахисник житомирян Танковський, який оформив дубль із асистів є вихованцем Шахтаря, якому належав до 2021 року.