Український футбол
Джермейн ЛЕНС: «мілан»? Я залишаюсь у «Динамо»
Півзахисник столичного клубу розповів про враження після матчу з «Іллічівцем», виступ на чемпіонаті світу в Бразилії та зацікавленість до його персони «Мілана»

Після минулої гри з «Олімпіком», коли знову до журналістів не вийшов жоден із футболістів «Динамо», поява цього разу аж трьох гравців столичного клубу в мікс-зоні стала справжньою несподіванкою. Олександр Шовковський, Андрій Ярмоленко виглядали досить радісними після перемоги. І не дивно. Проте найцікавішою вийшла розмова з голландцем Джермейном Ленсом. Півзахисник добре говорить англійською, а тому поспілкуватись із зірковим легіонером киян не склало жодних проблем.

Володимир БОБИР.

— Джермейне, поділіться, будь ласка, емоціями щодо сьогоднішньої гри. Що відчуваєте після такого вдалого матчу?

— Мабуть, знаєте, це була моя перша гра за київське «Динамо» цього сезону після повернення із чемпіонату світу в Бразилії. Я зіграв сьогодні майже тридцять хвилин, і, мушу щиро сказати, дуже радий, що знову з’явився на футбольному полі.

— Та враження після чемпіонату світу, безумовно, перевищують нинішні переживання?

— По завершенні світової першості я був дуже засмучений, адже наша національна збірна посіла на мундіалі третє місце. Але згодом, відпочивши два тижні на канікулах, усвідомив для себе, що бронзові нагороди чемпіонату світу — це дуже хороший показник для національної збірної Нідерландів. Багато людей ще до початку чемпіонату світу пророкували, що ми навіть не вийдемо із своєї групи. Однак ми не тільки вийшли з групи, більше того, ми дісталися й півфіналу мундіалю, здобувши трете місце на світовій першості.

— На такому тлі, повернувшись на київське поле, чи тяжко було вам і всьому «Динамо» здобути сьогодні такий переконливий результат із «Іллічівцем»?

— Ви також бачили, що на початку сьогоднішньої зустрічі гра була досить складною. Чому? Причиною тому, як на мене, стала дуже хороша й професійна гра «Іллічівця» в захисті. Однак у другій половині зустрічі, думаю, всі помітили, що ми стали грати набагато швидше й краще. Логічно, що результатом цього стали забиті м’ячі у ворота суперника. Природно, що ми отримали більше простору для гри, а тому нам стало набагато легше грати.

— Щодо фізичних кондицій — як нині почуваєтеся?

— Почуваюся добре, але все ж таки усвідомлюю, що маю продов­жувати наполегливо працювати на тренуваннях і надалі, бо я ще не можу грати зі стартових хвилин — саме тому у сьогоднішньому протистоянні провів на футбольному полі лише тридцять хвилин. Дуже сподіваюся, що наступного тижня зіграю вже значно більше часу. Також сподіваюся, що дуже скоро буду в оптимальних кондиціях.

Джермейне, ходять активні чутки, що італійський «Мілан» бажає вас бачити у своєму складі. Що скажете з цього приводу?

— Єдине, що можу вам зараз сказати, це те, що я залишаюся гравцем «Динамо».


стрічка новин