Кочергін оформив дубль за п'ять хвилин і приніс вольову перемогу Ракуву: українець продовжує феєрити в Польщі

Переглядів 1045
Владислав Кочергін. Фото: Google
Владислав Кочергін своїми двома голами приніс перемогу Ракуву в матчі чемпіонату Польщі проти плоцької Вісли. Українець забивав у другому таймі.

21 травня в рамках 33 туру польської Екстракласи Ракув українця Владислава Кочергіна грав на виїзді проти одного з аутсайдерів плоцької Вісли. Український футболіст вийшов на цю зустріч у стартовому складі.

Ракув, який вже гарантував собі чемпіонство Польщі, програв перший тайм. За Віслу на десятій хвилині голом відзначився Лукаш Секульський.

А ось в другому таймі взяв слово Кочергін. Спочатку, коли справа йшла до фінального свистка, українець на 81 хвилині розкішним ударом з дальньої дистанції відправив м'яч у ворота Вісли та зрівняв рахунок. Потім на 85 хвилині український футболіст також у красивому стилі оформив дубль та вивів Ракув вперед.

Більше голів не було, а тому команда з Ченстохови перемогла з камбеком з рахунком 2:1.

За тур до фінішу перший Ракув випереджає другу Легію на 11 очок! Команда Кочергіна на мажорній ноті завершує цей сезон Екстракласи.

Зазначимо, що в цьому сезоні Кочергін зіграв за Ракув 44 матчі, в яких він відзначився 12 голами та трьома асистами.