Ман Сіті виграв у Челсі: Мудрик вийшов на заміну в другому таймі та не відзначився результативними діями

Переглядів 7699
Святкове табло на матчі Ман Сіті - Челсі. Фото: Google
Манчестер Сіті виграв поєдинок АПЛ проти лондонського Челсі. Український вінгер гостей Михайло Мудрик з'явився на полі в другій половині зустрічі.

21 травня відбувся центральний матч 37 туру АПЛ між Манчестер Сіті та лондонським Челсі. Містяни зіграли вже у ранзі чемпіонів, тому що вчора Арсенал поступився Ноттінгем Форест (0:1) та це автоматично принесло команді Пепа Гвардіоли перемогу в АПЛ.

Український вінгер лондонської команди Михайло Мудрик на поєдинок з Ман Сіті залишився у запасі.

Перший тайм виграла команда Гвардіоли, завдяки голу Хуліана Альвареса. У другій половині поєдинку Френк Лемпард замість Конора Галлахера випустив на поле Мудрика. Після цього на 71 хвилині VAR скасував гол Альвареса.

Точних ударів більше в матчі не було, а тому зустріч завершилася перемогою Ман Сіті, який у красивому стилі відсвяткував чергове чемпіонство Англії.