Екс-динамівець вирвав перемогу в матчі: відео вирішального голу колишнього гравця УПЛ

Переглядів 547
Че Че. Фото: ФК Динамо
Колишній півзахисник київського Динамо Че Че, який тепер захищає кольори бразильського Ботафого, відзначився ще одним голом за бразильську команду.

Матч другого туру чемпіонату Бразилію проти Байї хавбек розпочав серед запасних. На 62-й хвилині він таки з'явився на полі за рахунку 1:1, а вже на 78-й хвилині розписався у воротах суперника і вивів Ботафого вперед.

У підсумку гол Че Че опинився у поєдинку вирішальним та приніс його команді перемогу – 2:1.

Байя - Ботафого 1:2

Голи: Вітор Жакаре, 42 – Жуніор Сантос, 29; Че Че, 78

Нагадаємо, що Че Че провів 16 матчів у футболці київського Динамо  та зумів відзначитися однією гольовою передачею.

Весною 2019 року бразилець перейшов до Сан-Паулу за п’ять мільйонів та покинув столичний клуб.