Екс-футболісти Карпат та Скали працюють в Англії та США: стало відомо, що заснували українці в цих країнах

Переглядів 1903
Артем Жилінський Артем Жилінський
6 голосів
Екс-футболісти Карпат та Скали працюють в Англії та США: стало відомо, що заснували українці в цих країнах
Олександр Єрмаченко. Фото: ФК Карпати
Колишній футболіст Карпат Олександр Єрмаченко, екс-футболіст Скали Максим Білас та екс-баскетболіст юнацької збірною України Ілля Антоненко відкрили спортивне агенство Play Forward Sports Group в США та Лондоні.

Навіть у такі складні часи, коли наша країна вже майже рік перебуває у стані війни, українці намагаються продовжувати повноцінно жити.

Наші футболісти Олександр Єрмаченко та Максим Білас, а також екс-баскетболіст юнацької збірною України Ілля Антоненко вирішили створити своє спортивне агентство. Цікаво, що Play Forward Sports Group засноване в Лондоні та США.

Єрмаченко був гравцем юнацької збірної України 1993 року народження (U-18). У складі цієї збірної зіграв чотири матчі на Меморіалі Гранаткіна в січні 2011 року, де збірна України посіла третє місце, а Єрмаченко отримав приз найкращому півзахисникові змагань. Також за збірну цієї вікової категорії зіграв два товариські матчі проти однолітків з Чорногорії, які відбулися 15 і 17 березня 2011 року.

Після цього став виступати виключно за юнацьку збірної U-19, у складі якої до 2012 року провів сім матчів, у яких забив два голи.

На клубному рівні встиг повиступати за такі клуби, як: Динамо-2, Карпати, Скала, Сталь та Суми. Також грав у чемпіонатах Грузії, Молдови, Казахстану та Чехії.

За даними Transfermarkt Максим Білас виступав лише за Скалу, за яку провів 12 матчів, проте не відзначився гольовими діями.