Екс-гравець Шахтаря виграв Кубок Італії: у фіналі його команді протистояв ще один колишній «гірник»

Переглядів 523
Інтер з Мхітаряном святкують перемогу в Кубку Італії. Фото: Google
Інтер екс-футболіста Шахтаря Генріха Мхітаряна здобув трофей Кубку Італії. У фіналі нерадзуррі виграли у Фіорентини, за яку виступає колишній півзахисник гірників, а саме бразилець Додо.

24 травня на римському Стадіо Олімпіко в рамках фіналу Кубку Італії зіграли між собою Фіорентина та міланський Інтер.

Флорентійці першими забили на третій хвилині після точного удару Ніколаса Гонсалеса. Але ще до перерви дубль Лаутаро Мартінеса вивів Інтер вперед. У другій половині зустрічі голів не було, а тому Інтер другий рік поспіль виграв Кубок Італії. Для нерадзуррі це вже дев'ятий в історії трофей Коппа Італія.

У складі Фіорентини 82 хвилини зіграв екс-футболіст Шахтаря бразилець Додо. Що стосується екс-півзахисника Шахтаря Генріха Мхітаряна, то він весь поєдинок провів на заміні. Для вірменського футболіста це вже другий титул з Інтером. Раніше він виграв Суперкубок Італії-2022.

Зазначимо, що Мхітарян разом з Інтернаціонале може виграти ще один трофей в цьому сезоні. Десятого червня італійська команда в рамках фіналу Ліги чемпіонів зіграє з англійським Манчестер Сіті, який є фаворитом протистояння.