Екс-легіонер Динамо забив відзначився голом у чемпіонаті Румунії: команда гравця лідирує у турнірі

Переглядів 764
Євген Чепур Євген Чепур
Тудор Белуце. Фото: Динамо
Колишній півзахисник київського Динамо Тудор Белуце, який на сьогоднішній день виступає за Фарул, відзначився результативним ударом у матчі румунської першості.

23-річний Белуце вийшов у стартовому складі Фарула на поєдинок 21-го туру чемпіонату Румунії проти Волунтарі, а вже на третій хвилині матчу вивів свою команду вперед.

Однак здобути перемогу гол екс-динамівця своїй команді не допоміг. На 86-й хвилині суперники та господарі поля змогли зрівняти рахунок ударом з пенальті, внаслідок чого гра завершилася у нічию з рахунком 1:1.

Відзначимо, що після 21-го туру команда Белуце лідирує у чемпіонаті Румунії, маючи в своєму активі 45 очок. У найближчого переслідувача Клужа на один заліковий бал менше, але є поєдинок у в запасі.

Нагадаємо, що Белуце 6 жовтня 2020 року на правах оренди до закінчення сезону 2020/21 перейшов до київського Динамо з нідерландського Ден Гаг, але своїм в Україні так і не став.