Ексфорвард Динамо запалює у Європі: відео дублю, який приніс перемогу команді колишнього легіонера киян

Переглядів 1572
Фран Соль. Фото: Динамо Київ
Колишній нападник київського Динамо, іспанець Фран Соль суттєво допоміг своїй команді вирвати перемогу на останніх хвилинах матчу чемпіонату Кіпру.

Фран Соль, який зараз грає за кіпрський АЕК із Ларнаки, оформив дубль. Його голи допомогли АЕКу перемогти Отеллос з рахунком 3:2.

Вже на 11-й хвилині матчу 31-річний нападник вивів господарів уперед. Він зробив відкрився, отримав ідеальну передачу і точним ударом з близької відстані забив гол.

А вже під кінець матчу, в компенсований час арбітром, ексгравець Динамо забив свій другий гол. Після подачі з кутового, нападник прийняв м'яч і вразив ворота гостей.

У підсумку АЕК перемогла 3:2, а Фран Соль став найкращим бомбардиром чемпіонату Кіпру на даний момент. У форварда шість голів після чотирьох стартових турів.

• Фран Соль перейшов до Динамо у січні 2019 року з нідерландського Віллем II за 3,5 мільйона євро.
  • Контракт 31-річного Франа Соля з київським Динамо закінчився 30 червня.
  • За неповний сезон 2019/2020 років Соль зіграв у біло-синій футболці 17 поєдинків у всіх турнірах: два голи.
  • Останні три сезони Соль відіграв за іспанські Тенеріфе, Ейбар та Малагу.