Ексголовний тренер Шахтаря вперше переміг у Аль-Насрі: Роналду забив у розгромному матчі

Переглядів 1252
Кріштіану Роналду та Луїш Каштру. Фото: Getty Images
У другому турі Клубного кубка арабських чемпіонів аравійський Аль-Наср, який очолює колишній головний тренер Шахтаря Луїш Каштру, переміг туніський Монастир (4:1)

У понеділок, 31 липня, ФК Аль-Наср переміг ФК Монастир в рамках другого туру групового раунду Клубного кубка арабських чемпіонів 2023 з розгромним рахунком 4:1.

Відкрив рахунок у зустрічі на 42-й хвилині Андерсон Таліска, але вже на початку другого тайму Аль-Уджамі оформив автогол і рахунок став рівнив.

На 74-й хвилині зустрічі, як виявилось переможним голом відзначився легендарний Кріштіану Роналду.

Наприкінці гри по голу забили Абдулела Аль-Амрі й Абдулазіз Аль-Аліва, встановивши фінальний рахунок в грі 4:1 на користь команди колишнього тренера Шахтаря Луїша Каштру.

Клубний кубок арабських чемпіонів. Другий тур

Монастир – Аль-Наср – 1:4 (0:1)

Голи: Аль-Уджамі, 63 (автогол) – Таліска, 42, Роналду, 74, Аль-Амрі, 88, Аль-Аліва, 90.

• Наступний матч у турнірі команда Каштру проведе на виїзді з єгипетським ФК Замалек. Матч відбудеться у четвер, 3 серпня, та розпочнеться о 18:00 за київським часом.
  • Наразі Аль-Наср посідає перше місце в групі, маючи рівну кількість балів з ФК Аль-Шабаб (по чотири). У першому турі між цими командами була зафіксована нульова нічия.
  • Каштру очолював Шахтар із 2019-го по 2021 рік та привів «гірників» до чемпіонського титулу в сезоні 2019/20.