Евертон на очах Миколенка залишив зону вильоту: українець повернувся на поле після хвороби

Переглядів 806
0 голосів
Віталій Миколенко. Фото: Евертон
Евертон здобув мінімальну перемогу над Брентфордом (1:0) в матчі 27-го туру АПЛ. Ліверпульці зробили ще один крок на шляху збереження прописки в еліті на наступний сезон.

Результативна атака Евертона на першій хвилині матчу з Брентфордом завершилася голом Двайта Макніла, який вирішив долю всього поєдинку.

Евертон до кінця матчу мав кілька моментів, проте реалізація підвела Амаду Онана та Демарая Грея, які змарнували свої нагоди відзначитися.

Евертон завдяки перемозі над Брентфордом зміг вибратися з зони вильоту, а також перервав безпрограшну серію Брентфорда, яка нараховувала 12 поєдинків поспіль.

В матчі з Брентфордом відбулося повернення Віталія Миколенка. Захисник збірної України вийшов на 92-й хвилині зустрічі. Віталій пропускав минулий матч з Ноттінгем Форест (2:2) через застуду.,

18 березня Евертон у 28 турі АПЛ зіграє проти Челсі, який сьогодні переміг Лестер (3:1), а Михайло Мудрик оформив прем'єрний асист в АПЛ