Евертон розпочав чемпіонат з домашньої поразки: Миколенко зіграв 90 хвилин в нудному матчі з Челсі

Переглядів 266
Артем Войцеховський Артем Войцеховський
Переможний гол Челсі. Фото: АПЛ
Долю поєдинку на «Гудісон Парк» вирішив точний удар з 11-метрової позначки італійського півзахисника Жоржіньо у компенсований час першого тайму.

Сьогодні відбулися шість матчів стартового туру чемпіонату Англії. В заключному з них Евертон нашого Віталія Миколенко мінімально поступився Челсі.

Українець провів на полі 90 хвилин, розпочавши зустріч на рідному лівому фланзі оборони і закінчивши на місці центрального захисника.

На жаль, зусиль гравця збірної України не вистачило «ірискам», щоб здобути позитивний результат. Більш того, в кінці матчу Миколенко отримав жовту картку, намагаючись завадити Лофтусу-Чіку вийти на побачення з воротарем.

Долю поєдинку на «Гудісон Парк» вирішив пенальті, призначений в компенсований час першого тайму за фол Дукуре проти Чиллуела. Жоржіньо з «точки» пробив точно в кут воріт Пікфорда – 0:1.

Свою наступну гру в чемпіонаті Евертон проведе 13 серпня на полі Астон Вілли, яка сьогодні несподівано поступилася новачку елітного дивізіону Борнмуту за рахунком 0:2.