Евертон вилетів з Кубку Англії, програвши на «Олд Траффорд»: Миколенко помилився в моменті з пропущеним голом

Переглядів 590
Манчестер Юнайтед виявився сильнішим за Евертон в матчі третього раунду Кубку Англії. Українець Віталій Миколенко взяв участь у цьому поєдинку.

Шостого січня відбувся матч третього раунду Кубку Англії між Манчестер Юнайтед та Евертоном. В основі «ірисок» на поле вийшов український захисник Віталій Миколенко.

Перший тайм завершився внічию 1:1. На гол Антоні команда з Ліверпуля відповіла забитим м'ячем Конора Коаді, який залишив автограф у воротах Давіда Де Хеа не без допомоги іспанського воротаря, який помилився. До слова, Антоні забив після позиційної помилки Миколенка.

На початку другого тайму Коаді відзначився автоголом і МЮ знову повів у рахунку. На 81 хвилині було замінено Миколенка. А вже на 90+7 хвилині Маркус Рашфорд реалізував пенальті, забивши третій м'яч у ворота гостей. Рахунок у матчі не змінився - манкуніанці перемогли 3:1 та пройшли до наступного раунду Кубку Англії.

Кубок Англії. Третій раунд

Манчестер Юнайтед - Евертон - 3:1 (1:1)

Голи: Антоні, 4, Коаді, 52 (автогол), Рашфорд, 90+7 (з пенальті) - Коаді, 14.

Раніше була інформація, що в цьому матчі буде вирішено долю головного тренера Евертона Френка Лемпарда.