Феєрія Роналду, червона картка і розгромний рахунок: екстренер Шахтаря здобув шикарну перемогу з Аль-Насром

Переглядів 6194
Кріштіану Роналду. Фото: ФК Аль-Наср
Колишній головний тренер донецького Шахтаря Луїш Каштру здобув перемогу на чолі Аль-Насру над Аль-Шабаб (4:0) завдяки дублю легендарного Кріштіану Роналду.

Колишній головний тренер донецького Шахтаря Луїш Каштру святкував чергову розгромну перемогу в чемпіонаті Саудівської Аравії.

У вівторок, 29 серпня, Аль-Наср розгромив Аль-Шабаб з рахунком 4:0.

Легендарний Кріштіану Роналду оформив дубль в першому таймі, реалізувавши два пенальті, що були призначені у ворота Аль-Шабаб. Наприкінці першої половини гри до розгромного рахунок в грі довів точний удар ексзірки Ліверпуля Садіо Мане з передачі Роналду.

У другому таймі на 63-й хвилині до завдавання удару з 11-метрової позначки на диво підійшов не Роналду, а Абдулрахман Гаріб, який не зумів переграти воротаря Аль-Шабаб.

За 15 хвилин свою команду в меншості залишив екскапітан Севільї Евер Банега, а ще за дві хвилини Султан Аль-Ганам забив четвертий гол у матчі, поставивши крапку в грі.

Саудівська Про-Ліга. Четвертий тур.

Аль-Наср – Аль-Шабаб – 4:0 (3:0)

Голи: Роналду, 13 (пен), 38 (пен), Мане, 41, Аль-Ганам, 80

Вилучення: Банега, 78 (пряма червона)

• 2 вересня Аль-Наср зіграє з Аль-Хазем у п'ятому турі чемпіонату Саудівської Аравії. Наразі команда Каштру йде на шостому місці в турнірній таблиці.
  • 38-річний Роналду у трьох матчах чемпіонату забив п'ять голів та віддав дві гольові передачі.
  • Каштру очолював Шахтар із 2019-го по 2021 рік та привів «гірників» до чемпіонського титулу в сезоні 2019/20.