Гармаш вперше зіграв за Осієк: українець врятував свою команду від поразки

Переглядів 4644
Денис Гармаш. Фото: Google
33-річний український півзахисник Денис Гармаш гарно себе зарекомендував у дебютній неофіційній грі за хорватський Осієк, який розписав мирову з угорською Академією Пушкаш.

Денис Гармаш вперше зіграв за хорватський Осієк у товариському матчі проти угорської команди Академія Пушкаш. Ця зустріч завершилася внічию 1:1, а український футболіст врятував свій колектив від поразки.

Гості першими вийшли вперед вже на шостій хвилині після голу Грубера. Але балканська команда вже на 12 хвилині вирівняла положення після точного удару Дуарте.

На 58 хвилині на поле вийшов український півзахисник Осієка Денис Гармаш, який став головним героєм другого тайму та матчу, врятувавши ворота своєї команди від гола після єдиного моменту від гостей, а саме удару Мейджора.

Товариський матч

Осієк (Хорватія) – Академія Пушкаша (Угорщина) – 1:1

Голи: Дуарте, 12 – Грубер, 6

• Український гравець підписав із хорватським клубом повноцінний контракт за схемою «1+1».
  • На даний момент Осієк із 11 очками в активі посідає друге місце в чемпіонаті Хорватії.