Геннадій ОРБУ: «ЗАВДАННЯ — ЗАЙНЯТИ ДЕВ’ЯТУ СХОДИНКУ — НІХТО НЕ СКАСОВУВАВ»

Переглядів 186
UkrFootball.ua UkrFootball.ua
0 голосів
ЕКС-КОУЧ «БІЛО-СИНІХ» ВІРИТЬ У «СВІТЛЕ МАЙБУТТЯ» КОЛИШНЬОГО КЛУБУ

— Геннадію Григоровичу, ви, я так зрозумів, щойно з ігрового майданчика: за яку команду сьогодні виступаєте?

— У звичному сенсі, тобто професійному, за жодну: нині я в Донецьку, тут ми з друзями — ветеранами «Шахтаря» та діть­ми з клубної Академії — періодично збираємося й ганяємо кулю.

— Якось не схоже, що недавно вас не зовсім справедливо, переконаний, позбавили роботи. Ви аж надто бадьорі інтонації випромінюєте!

— То була моя перша відставка, проте навряд чи остання. Тому особливо нарікати на долю… Тим паче я повернувся додому, в рідне місто. Ще й нагода відпочити з’явилася.

— Попри все, чи можете прокоментувати дивну інформаційну блокаду з боку «Севастополя»?

— Я, хоча ви, мабуть, і не повірите, знаю не набагато більше вашого: мені відомо, що команда й досі існує, тренується за розграфленим мною раніше графіком. 9 січня вони повинні були зібратися на базі, пройти дводенний медогляд і поїхати на збори. Це, по суті, все.

— А як же чутки про проблеми? Мовляв, до середини 2013-го ситуація розвивалася по висхідній, велися розмови навіть про єврокубки, а потім щось трапилося: гроші скінчилися, чи що?

— При мені жодних проблем не було! А що ви маєте на увазі, кажучи «трапилося»? Наш колектив, який іще півроку тому в першій лізі виступав, має наразі 19 очок. Ми провели порівняно непоганий сезон: були невдалі поєдинки — із «Шахтарем», «Арсеналом», «Ворсклою», були й дуже хороші, найперше, зустрічі проти «Дніпра», «Карпат», донецького «Металурга». Із «Волинню» відстояли своє, діючи в меншості. Усе нормально: завдання увійти в десятку ніхто не скасовував! Узагалі не розумію підґрунтя розмов про труднощі.

— Та, знаєте, різне кажуть: один фахівець із Криму висловився, «не на диктофон», мовляв, улітку ФК «Севастополь» узагалі припинить існування.

— (Після паузи). То — думка фахівця, а є моя думка. Плюс до того, що найголовніше, існують думки президента Олександра Красильникова, клубного власника Вадима Новинського. Останній, до слова, дуже любить футбол і багато для гри робить. Упевнений: «Севастополь», попри все, існуватиме, причому існуватиме непогано — подібні чутки розповсюджують недоброзичливці. Або люди, котрим вигідно нажитися на нездоровому резонансі… Повторюю: завдання — зай­няти дев’яту сходинку — не скасовано, команда лише починає облаштовуватися в ПЛ, тому дайте їй змогу спокійно попрацювати.

Володимир БАНЯС.

X