Голкіпер Динамо закликає до бойкоту росіян у спорті: динамівець обурений бездіяльністю деяких федерацій. Відео

Переглядів 7123
Віктор Глухенький Віктор Глухенький
1 голос
Голкіпер Динамо закликає до бойкоту росіян у спорті: динамівець обурений бездіяльністю деяких федерацій. Відео
Денис Бойко. Фото: Google
Воротар національної збірної України та київського Динамо Денис Бойко Бойко став амбасадором проекту «Спортивний фронт». Футболіст закликає міжнародне товариство не припиняти банити росіян на всіх спортивних змаганнях.

Гравець київського Динамо Денис Бойко оприлюднив максимально патріотичне відео в якому закликав і надалі тиснути на vb;yfhjlye спортивну спільноту, аби більше не бачити у великому спорті представників країн-терористів – росії та Білорусі, – інформує Ютуб-канал телеканалу 1+1.

«Уже рік триває повномасштабна війна. Україна бореться на передовій, на міжнародній арені та на спортивному фронті. Футболісти виходять на поле, тримаючи за руки дітей-сиріт, які втратили батьків у найгарячіших точках. У той самий час російські та білоруські спортсмени продовжують здобувати нагороди, пропагуючи вбивства мирних українців», – сказав Денис Бойко.

Одне з головних завдань ініціативи наразі – недопуск російських та білоруських спортсменів до Олімпійських ігор 2024 року.

Нещодавно до Міжнародного олімпійського комітету та його президента Томаса Баха звернулись українські спортсмени-олімпійці Олег Верняєв, Ганна Різатдінова, Станіслав Горуна, Георгій Зантарая, Жан Беленюк, Ольга Харлан, Марина Бех-Романчук, Владислав Гераскевич.