Зоря гарантувала собі бронзу, обігравши Олександрію: луганці залишаються в гонці за Лігою чемпіонів

Переглядів 2500
Олександрія поступилася Зорі в домашньому поєдинку передостаннього туру УПЛ. Зустріч завершилася з рахунком 0:2.

Зоря прагнула реабілітуватись після поразки в минулому турі від Шахтаря, щоб зберегти шанси зачепитися за другу сходинку. Олександрії, в свою чергу важливо було не дозволити Ворсклі наблизитися до себе перед останнім туром.

Гості вирішили долю матчу завдяки двом точним ударам у першому таймі. Спочатку Русин на дев'ятій хвилині в один дотик переправив м'яч у сітку воріт Олександрії, а вже 15 хвилин майже ідентичний гол вийшов у Булеци, якому асистував вже автор першого голу у сьогоднішній грі.

По перерві Олександрії вдалося відійти від подвійного удару, але команді Ротаня так і не вдалося конвертувати створені моменти у забиті голи.

Фінальний свисток зафіксував перемогу Зорі з рахунком 2:0, яка гарантувала підопічним ван Леувена бронзові нагороди УПЛ, а також шанс обійти Дніпро-1, якщо спортклубівці програють свій матч Кривбасу, а Зоря візьме три очки в Миная. Обидва матчі відбудуться 4 червня.