Голосно грюкнули дверима: Камерун сенсаційно здолав одного з фаворитів мундіалю Бразилію

Переглядів 1083
Камерун - Бразилія. ФОто: ФІФ
Камерун у матчі третього туру групового етапу ЧС-2022 мінімально обіграв Бразилію. Матч у Лусаїлі завершився з рахунком 1:0 на користь африканської команди.

Наставник «селесао» Тіте після дострокового виходу з групи надав ігрову практику тим футболістам, які недоотримали ігровий час у попередніх іграх, але навіть резервний склад Бразилії здавався непробивним суперником для Камеруну до кінця матчу.

У паралельному матчі футболістам Камеруну необхідно було, щоб Швейцарія не змогла обіграти Сербію в Досі, щоб вирішувати свою долю в очному поєдинку. Гра в Лусаїлі йшла до нульової нічиєї, але в плани бразильців втрутився Венсан Абубакар, якого на 91-й хвилині проспав Маркіньос, дозволивши відкрити рахунок у матчі.

В останні хвилини Бразилія створила кілька небезпечних моментів, але не змогла завершити груповий турнір без поразки. Фінальний свисток зафіксував перемогу Камеруну з рахунком 1:0.