Григорчук досі без перемог: сейв Нєпогодова з пенальті врятував для Чорноморця нічию з Металістом 1925
![Олександр Калінін](https://ukrfootball.ua/wp-content/uploads/avatars/kalinin-50.webp)
![Григорчук досі без перемог: сейв Нєпогодова з пенальті врятував для Чорноморця нічию з Металістом 1925](https://ukrfootball.ua/wp-content/uploads/UPL/Metalist1925/Matchi/metalist1925-chornomorets-720x405.webp)
У третьому матчі суботи в рамках другого туру Української Прем'єр-ліги Металіст 1925 у Києві на НСК «Олімпійський» зустрічався з Чорноморцем.
Кілька днів тому харків'яни зіграли в нульову нічию з Шахтарем, а одесити взагалі програли Вересу (0:1). Тому перша перемога була надважливою для обох колективів.
Перша половина зустрічі пройшла без забитих голів, але з відчутною перевагою Чорноморця по ударам (п'ять в ствір воріт проти одного у Металіста 1925).
Але першими могли забити саме номінальні господарі поля. На 54-й хвилині вони мали шанс вийти вперед, але удар Артема Габелка з пенальті відбив Дмитро Нєпогодов. Досвідчений воротар парирував вже другий пенальті у двох іграх поспіль.
Фінальний свисток арбітра зафіксував нульову нічию. У наступному турі Металіст 1925 третього вересня зіграє з Ворсклою, а Чорноморець днем пізніше зустрінеться з Інгульцем.