Григорчук повертається в УПЛ з поразки: Чорноморець програв Вересу в дебютному матчі нового сезону
![Олександр Калінін](https://ukrfootball.ua/wp-content/uploads/avatars/kalinin-50.webp)
![Григорчук повертається в УПЛ з поразки: Чорноморець програв Вересу в дебютному матчі нового сезону](https://ukrfootball.ua/wp-content/uploads/UPL/Chornomotets/Matchi/chornomorets-veres-720x405.webp)
Якби не повномасштабна війна, то Чорноморець мав всі шанси приємно здивувати вболівальників з огляду на масштабну трансферну кампанію піврічної давнини. Але майже всі легіонери залишили клуб, тому культовому для Одеси Романові Григорчуку довелося збирати нову команду з усіх доступних українців.
Верес такоже розстався з рядом гравців, але більше за власним бажанням. Тому в цілому команда Юрія Вірта не зазнала суттєвих змін.
Рахунок в матчі, що проходив у Києві на стадіоні імені Баннікова, було відкрито на 22-й хвилині зусиллями півзахисника Вереса Дмитра Кльоца. На 48-й хвилині рівняни могли подвоїти перевагу, але Віталій Дахновський не реалізував пенальті.
Фінальний свисток зафіксував мінімальну перемогу підопічних Вірта з рахунком 1:0. Наступний матч Чорноморець проведе 27 серпня проти Металіста 1925, а Верес в той же день зустрінеться з Ворсклою.