«Ідеальний день для Арсенала»: Зінченко оцінив гру «канонірів» в матчі з Фулгемом

Переглядів 876
Олександр Зінченко. Фото: ФК Арсенал
Олександр Зінченко прокоментував перемогу Арсеналу над Фулгемом (3:0) у вчорашньому поєдинку 27 туру АПЛ. Українець провів на після 72 хвилини в лондонському дербі.

Арсенал в матчі з Фулгемом зняв всі питання про переможця ще до перерви, відвантаживши три голи у ворота суперника.

Зінченко переконаний, що Арсенал класно проявив себе на фоні грізного суперника.

«Фулгем – достойна команда. Вони добре грають у цьому сезоні, особливо вдома. Ми знали, що вони небезпечні, тому добре підготувалися. Я думаю, що наша гра в першому таймі була впевненою. Ми контролювали майже все з м'ячем і без м'яча. Це важливі три очки, сухий матч. Ідеальний день для Арсенала», – сказав Зінченко в коментарі прес-службі клубу.

26-річний Зінченко в дебютному сезоні за Арсенал провів 25 матчів, в яких забив один гол і зробив два асисти.

Арсенал після 27 зіграних матчів випереджає найближчого переслідувача в боротьбі за першу сходинку в АПЛ Манчестер Сіті на п'ять пунктів. 16 березня команда Мікеля Артети проведе наступний матч проти Спортінга у Лізі Європи.