Ігнатенко ризикує ще рік провести в нижчому дивізіоні: Бордо програв та втратив пряму путівку в Лігу 1 за тур до кінця

Переглядів 564
Данило Ігнатенко. Фото: Google
Український півзахисник Бордо Данило Ігнатенко взяв участь в матчі 37-го туру другого за рангом дивізіону Франції з Аннесі. «Жирондинці» поступилися з рахунком 1:0.

Поступившись у передостанньому турі Ліги 2 ФК Аннесі команда Данила Ігнатенка суттєво зменшила шанси цього року вийти до елітного дивізіону Франції.

Після цієї поразки «жирондинці» опустилися на третє місце, пропустивши вперед Мец. Обидві команди мають по 69 очок, але Бордо йде з гіршою різницею м'ячів: +24 проти +27.

26-річний українець, який потрапив у список національної збірної на червневі матчі, провів на полі всього 16 хвилин. Матч з Аннесі став уже шостою грою поспіль, коли Ігнатенко не потрапляє у стартовий склад команди.

Востаннє з перших хвилин на полі Данило з'являвся у грі 31-го туру з Мецом (0:3) – прямим конкурентом за путівку у вищий дивізіон.

У заключному турі Бордо зіткнеться з Родезом, команда яка бореться за виживання. Мец вийде на поле проти Бастії, яка займає четверте місце, але вже не має шансів на щось більше.

З Ліги 2 до Ліги 1 виходять лише дві найкращі команди чемпіонату.

Матчі пройдуть у наступну п'ятницю, 2 червня, о 21:45 за київським часом.

• Ігнатенко провів 36 ігор за Бордо цього сезону, в яких забив два голи та віддав одну результативну передачу.
  • Transfermarkt оцінює українця в 1,8 млн євро.
  • Контракт Данила з Бордо чинний до 30 червня 2026 року.