«Інакше як беззаконням назвати важко»: Дем’яненко відреагував на арешт Павелка та оголосив його поручителів

Переглядів 436
Максим Недавній Максим Недавній
3 голоси
 «Інакше як беззаконням назвати важко»: Дем’яненко відреагував на арешт Павелка та оголосив його поручителів
Анатолій Дем'яненко. Фото: Google
Перший віце-президент УАФ, ексгравець та тренер київського Динамо Анатолій Дем’яненко висказав свої думки стосовно арешту свого керівника Андрія Павелка та звернувся до Президента України Володимира Зеленського.

Перший віце-президент УАФ Анатолій Дем’яненко прокоментував ситуацію з арештом Андрія Павелка за рішенням львівського суду.

«Інакше як свавіллям і беззаконням арешт керівника українського футболу назвати важко. Справу «жують» уже багато років, у ній немає навіть експертиз. У ній є висновок антикорупційного органу про відсутність вини Павелка. Але тільки-но документи передають у Львів – арешт з’являється наступного ж дня».

Поручителями Павелка в судді хотіли виступити:

  • Анатолій Дем'яненко;
  • Олег Блохін;
  • Ігор Бєланов;
  • Руслан Ротань;
  • Катерина Монзуль;
  • Олег Протасов;
  • Дмитро Кубряк;
  • керівник БФ «Трибуна героїв» Тихон Амосов.

Але їхні побажання врахованими суддею не були.

Також функціонер звернув увагу на те що, на його думку, завдяки УАФ і особисто Павелку було проведено чемпіонат сезону 2022/23 під час війни. І як тільки змагання завершилися керівника асоціації заарештували, що не є випадковим. 

Для вирішення питання з арештом Павелка Дем'яненко звернувся до Президента України Володимира Зеленського.

«Вважаю, що Президент України Володимир Зеленський має звернути увагу на цю кричущу ситуацію. Як гарант Конституції й дотримання прав громадян України. Точно знаю тільки одне – що це випробування зробить нас лише сильнішими! І все буде добре. Україна переможе», — резюмував Дем’яненко для пресслужби УАФ.

Раніше свою думку, щодо арешту президента УАФ висказав Протасов, який також звернувся до Президента України та Бєланов, який вважає справу Павелка політично заангажованою.

А ексгравець збірної України Євген Левченко назвав арешт Павелка першим кроком до боротьби з корупцією в українському футболі.