«Я особисто звертаюся до Зеленського»: Протасов розкритикував рішення суду щодо Павелка

Переглядів 1581
Артем Жилінський Артем Жилінський
2 голоси
«Я особисто звертаюся до Зеленського»: Протасов розкритикував рішення суду щодо Павелка
Олег Протасов. Фото: Google
Перший віцепрезидент УАФ Олег Протасов прокоментував рішення суду, за яким президента організації Андрія Павелка відправили у СІЗО на 60 діб.

Олег Протасов вважає, що сьогодні відбулося абсолютне беззаконня, адже рішення суду щодо Павелка було безпідставним.

«Сьогодні ми всі стали свідками абсолютного беззаконня. Суд у Львові, який узагалі безпідставно розглядав клопотання слідчих про зміну запобіжного заходу, ухвалив рішення про безальтернативний арешт керівника Української асоціації футболу Андрія Павелка».

Протасов вирішив звернутися за допомогою до президента України Володимира Зеленського. На думку віцепрезидента, ця справа замовна.

«Зараз я особисто звертаюся до президента України Володимира Зеленського. Я прошу вашого втручання у ситуацію, бо ви, як ніхто, обізнані із роботою УАФ на чолі з Андрієм Павелком. Ви, як ніхто, розумієте, чому проросійське лобі прагнуло завадити Україні мати власне представництво в УЄФА. 

Ви також, упевнений, розумієте, що справа, в якій зараз відбувається суто замовна розправа над керівником українського футболу, була раніше вже розслідувана НАБУ, і жодні звинувачення не підтвердилися», — написав Протасов у фейсбуці.

  • Над Павелком ще з листопада 2022 року триває слідство у справі про розкрадання коштів на побудову заводу з виготовлення штучних полів;
  • 29 листопада Павелко вніс за себе заставу у розмірі 9,8 мільйона гривень, щоб уникнути взяття під варту;
  • Навіть у такій ситуації Павелко зміг переобратися в члени Виконкому УЄФА.