Інгулець не зміг порадувати Поворознюка: Маріуполь на останніх секундах «вкрав» перемогу у лідера Першої ліги

Переглядів 1807
4 голоси
Футболісти Інгульця. Фото: ФК Інгулець
Інгулець не зміг продовжити свою переможну ходу у Першій лізі України. На цей раз клуб Олександра Поворознюка зіграв внічию з ФСК Маріуполь із рахунком 1:1.

У понеділок, 28 серпня, Інгулець провів матч п'ятого туру Групи Б Першої ліги проти ФСК Маріуполь, зігравши внічию із рахунком 1:1.

Завдяки голу Артема Сітало на 24-й хвилині першого тайму клуб, президентом якого є Олександр Поворознюк вийшов уперед. Той же Сітало отримав червону картку на 40-й хвилині.

І вже у доданий до другого тайму час футболіст Маріуполя Артем Терехов вирвав для своєї команди нічию голом на 95-й хвилині.

До цього Інгулець здобув чотири поспіль перемоги в рамках чемпіонату.

• Металург Запоріжжя (4:3)
  • Чернігів (2:0)
  • Діназ (3:0)
  • Лівий Берег (2:1)

Наразі команда Владислава Лупашка посідає першу сходинку у своїй групі Першої ліги, маючи 13 очків після п'яти турів. Маріуполь завдяки цій нічиїй тепер має три очки та посідає восьме місце.

• У Кубку України Інгулець вилетів у 1/32 від Вікторії (0:1).
  • Третього вересня вони зустрінуться з МФК Металург в рамках шостого туру чемпіонату.