Інгулець обіграв Металіст: друга поспіль перемога для Ковальця, дубль Одарюка

Переглядів 961
Євген Чепур Євген Чепур
Сергій Ковалець. Фото: Google
У матчі 17-го туру Інгулець із Петрово зустрічався з харківським Металістом та зумів обіграти суперника з рахунком 2:1. Дублем відзначився Володимир Одарюк.

Інгулець минулого туру сенсаційно обіграв київське Динамо. Тож у сьогоднішньому матчі з Металістом команда Ковальця налаштована лише на переможний результат.

На 2-й хвилині господарі поля змогли вийти вперед. Результативний удар на рахунку Одарюка, якому асистував Нігаєв.

Зазначимо, що перший тайм вийшов рівний за статистичними показниками:

• • контроль м'яча 50% на 50%,
  • • удари 2 на 2,
  • • удари у площину 2 на 1 на користь Інгульця.

У другому таймі французький легіонер харків'ян Малумандсоко зрівняв рахунок на 64 хвилині зустрічі, але на 77 хвилині Одарюк оформив дубль і знову вивів команду Ковальця вперед.

Зазначимо, що другу половину матчу футболісти Інгульця провели активніше за суперника і частіше завдавали ударів по воротах.

Фінальний свисток арбітра зафіксував перемогу Інгульця над Металістом із рахунком 2:1.

У наступному турі чемпіонату України Інгулець зіграє проти Чорноморця. Гра відбудеться 19 березня. Металіст 17 березня зустрінеться із ФК Олександрія.

Після сьогоднішньої гри Інгулець розташувався на місці дев'ятому місці турнірної таблиці з 19 очками, а Металіст займає 13 рядок із 16 балами в активі.