Інтер Маямі в меншості здобув другу перемогу поспіль: відома оцінка Кривцова за гру проти Атланти Юнайтед

Переглядів 658
Євген Чепур Євген Чепур
Сергій Кривцов. Фото: Інтер Маямі
Інтер Маямі обіграв Атланту Юнайтед у черговому матчі чемпіонату США. Український захисник Сергій Кривцов був замінений на 57-й хвилині поєдинку.

Український захисник Сергій Кривцов вийшов у старті Інтер Маямі на матч проти Аталнти Юнайтед, але був замінений уже на 57 хвилині. Тоді ще команди грали в рівних складах, а рахунок був 0:0.

Потім команда українця забила два голи - дублем відзначився Мартінес. На 84-й хвилині поєдинку Інтер залишився в меншості через червону картку Негрі.

Атланта скористалася чисельною перевагою і зусиллями Гутмана на 90+2 хвилині зустрічі скоротила відставання, але на більше гостям не вистачило часу.

Фінальний свисток зафіксував перемогу Інтер Маямі та Сергія Кривцова над Атлантою Юнайтед із рахунком 2:1.

Зазначимо, що це друга поспіль перемога команди українця. У минулому турі Інтер був сильнішим за Коламбус Крю (2:1).

Статистичний портал Sofascore оцінив гру нашого співвітчизника на 7.0, що є середньою оцінкою в Інтері. Найкращим гравцем матчу став автор дубля Мартінес - 8.2.

Загалом за Інтер Кривцов провів десять матчів і забив один гол.

Клуб із Маямі після 10-ти зіграних матчів у чемпіонаті США посідає десяте місце в турнірній таблиці з 12 очками в активі.