Історична перемога Вереса на новому стадіоні: підопічні Вірта закінчили безвиграшну 11-матчеву серію

Переглядів 989
Верес -ФК Львів. Фото: УПЛ
Рівненський Верес здобув перемогу над ФК Львів у матчі 23 туру УПЛ. Підопічні Юрія Вірта переграли на своєму полі суперників з рахунком 3:2, таким чином перервавши безвиграшну серію в 11 турів.

Львів забив гол уже на четвертій хвилині, до цього призвело непорозуміння захисників Вереса , тож Хорват скористався нагодою і після відскоку м’яча відправив його у сітку. 1:1.

Рівняни відігрались на 13-й хвилині: Валерій Кучеров, який повернувся після травми, пробив влучно з-за меж штрафного майданчика. 1:1.

Знову Верес забив на 13-й хвилині: Андрій Блізніченко провів хороший удар з відстані приблизно 25 метрів. 2:1.

На 45 хвилині гості зрівняли рахунок: скориставшись неузгодженістю дій захисту Вереса, після подачі справа гравець Львова Івіян Свржняк шансом скористався. 2:2.

Після перерви Верес забив третій м’яч: на 49 хвилині захисник Львова заблокував удар Дмитра Кльоца після навісної передачі Владислава Шарая з лівого флангу, але першим на добиванні був Михайло Шестаков і пробив головою в падінні. 3:2.

Відео голів цього матчу можна подивитися в телеграм-каналі FanDay

Верес наразі посідає 11 сходинку турнірної таблиці, Львів на останньому 16-му місці.