Історичний рекорд Роналду: збірна Португалії обіграла Гану на ЧС-2022

Переглядів 3949
Павло Клименко Павло Клименко
Кріштіану Роналду. Фото: ФІФА
Сьогодні, 24 листопада, у матчі першого туру групового етапу чемпіонату світу-2022 збірна Португалії зустрічалася з командою Гани. Поєдинок завершився перемогою португальців з рахунком 3:2.

У першому таймі Португалія забила м'яч у ворота Гани, проте арбітр скасував взяття воріт через порушення правил форвардом Кріштіану Роналду.

На 65-й хвилині збірна Португалії здобула право на пенальті, який реалізував Роналду.

Через вісім хвилин Гана зуміла вирівняти рахунок у грі завдяки точному удару Андре Айю, але цього довго не вистачило. Спочатку на 78-й хвилині Жоау Фелікс знову вивів португальців уперед, а за дві хвилини Рафаель Леау збільшив перевагу номінальних господарів поля.

Наприкінці поєдинку Османа Букарі влучним ударом головою встановив остаточний рахунок.

Зазначимо, що Роналду став першим європейцем, котрий зумів зіграти на десяти великих турнірах у складі національної команди, а також перший футболіст, який зумів забити на п'яти різних чемпіонатах світу.

У наступному турі Португалії зігратиме з Уругваєм 28 листопада, а національній команді Гани цього ж дня з Південною Кореєю.