Суарес та Кавані не допомогли: збірна Уругваю зіграла внічию з Південною Кореєю

Переглядів 3246
Уругвай проти Південної Кореї. Фото: AFP
Сьогодні, 24 листопада, у матчі першого туру групового етапу чемпіонату світу-2022 збірна Уругваю зустрічалася з командою Південної Кореї. Поєдинок завершився внічию з рахунком 0:0.

У першому таймі команди однакову кількість часу контролювали м'яч (50% на 50%), але Уругвай більше бив по воротах (4 проти 2).

Найнебезпечніший момент у першому таймі було створено на 43-й хвилині. Захисник збірної Уругваю Годін небезпечно пробив, але від голу корейців урятувала штанга.

У другому таймі небезпечних моментів довелося чекати до 81-ї хвилини, коли Нуньєс пробив поряд зі штангою. На останній хвилині основного часу Вальверде міг забити фантастичний гол, але за Південну Корею знову зіграла штанга.

Зазначимо, що головна зірка Уругваю Луїс Суарес вийшов в основному складі та був замінений на 64-й хвилині на Едінсона Кавані.

Інший матч групи Н Португалія – Гана відбудеться сьогодні, 24 листопада, та розпочнеться о 18:00.

У другому турі групової стадії чемпіонату світу збірна Уругваю зіграє 28 листопада проти Португалії, а корейці того ж дня зустрінуться із командою Гани.