Казка закінчена: збірна Франції перемогла Марокко та вийшла у фінал ЧС-2022

Переглядів 538
Збірна Франції вийшла у фінал ЧС-2022. Фото: ФІФА
Сьогодні, 14 грудня, у півфіналі чемпіонату світу-2022 збірна Франції зустрічалася із командою Марокко. Поєдинок завершився перемогою французів з рахунком 2:0.

На 5-й хвилині рахунок відкрив Тео Ернандес, а на 79-й хвилині другий м'яч у ворота Марокко забив Коло Муані, який за кілька секунд до цього вийшов на заміну.

Таким чином збірна Франції вийшла у фінал ЧС-2022, де зіграє з командою Аргентини 18 грудня. Початок – о 17:00.

Французи вийшли чотири рази у фінал мундіалю в останніх семи турнірах – вдвічі більше, ніж будь-яка інша національна команда за цей період.

Раніше триколірні виходили у фінал у 1998 році, 2006 році та 2018 роках. За цей час команда двічі зуміла стати чемпіоном світу, лише один раз поступившись 2006 року в матчі з Італією за серією пенальті – 5:3 (1:1 в основний час). На Мундіалі 1998 року Франція обіграла Бразилію (3:0), а 2018 року – Хорватію (4:2).

Марокканці у матчі за третє місце зустрінуться зі збірною Хорватії. Поєдинок відбудеться 17 грудня та розпочнеться о 17:00.