Хет-трик Бренера дозволяє Руху набрати перші очки в УПЛ: Зоря вперше програє

Переглядів 2009
Євген Чепур Євген Чепур
Рух проти Зорі. Фото: УПЛ
У матчі четвертого туру розіграшу чемпіонату України львівський Рух завдяки хет-трику Бренера обіграв луганську Зорю з рахунком 3:1. За луганців забив Русін.
  • Безвиграшна серія Руху в очних матчах проти Зорі у межах чемпіонату Украины становить три гри.
  • Cерія поразок Руху в рамках УПЛ становить три поєдинки.
  • Переможна серія Зорі в УПЛ становить три матчі.
  • Cерія матчів в рамках УПЛ, у яких Зоя пропускає голи, становить чотири гри.

В рамках четвертого туру чемпіонату України львівський Рух приймав лідера нинішнього розіграшу УПЛ луганську Зорю.

До сьогоднішнього матчу Зоря мала у своєму активі дев’ять балів та займала перше місце у турнірній таблиці УПЛ. Львівська команда йшла останньою з нулем залікових балів.

Перший небезпечний момент у матчі виник на 30-й хвилині, коли Сапуга пробивав після кутового, але голкіпер Зорі впорався з ударом та зловив м’яч.

А на 41-й хвилині аутсайдер забив лідеру чемпіоната. Бренер у центрі штрафного добив у ворота невдале відбивання Мацапури після дальнього пострілу від Сапуги

Посмотреть эту публикацию в Instagram

Публикация от ФК Рух Львів (@fc.ruh.lviv)

Початок другої половину гри шокував луганський колектив. На 48-й хвилині Мацапура порушив правила проти Бренера у карному майданчику, а сам потерпілий з пенальті оформив дубль.

Однак Зоря не здалася. Не пройшло і десяти хвилин, як луганці зуміли відіграти один м’яч. Гол головою забив Русин.

Здавалося, що Зоря заб’є ще раз, а потім і вирве перемогу. Але іншої думки був Бренер, який на 62-й хвилині оформив третє взяття воріт луганців.

Відмітимо, що героя матчу та автора першого хет-трику у новому розіграші УПЛ Бренера на 76-й хвилині змінив Притула.

Фінальний рахунок зафіксував 3:1.

Публикация от Футбольный Клуб Заря Луганск (@zoryaluhansk)

У наступному турі Рух зіграє з Вересом. Матч заплановано на перше жовтня. Зоря того ж дня поміряється силами з Кривбассом.